Zegarek męski A44A-002PY Q&Q
Na stanie:
1
Czas dostępności: Dostępny od ręki
Numer katalogowy: A44A-002PY
Indeks/kod produktu: 4966006898224
Waga: 0.83 kg
Producent: Q & Q
Opis produktu Zegarek męski A44A-002PY Q&Q
Parametry techniczne produktu Zegarek męski A44A-002PY Q&Q
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bransoleta | Srebrna / Stalowa |
| Datownik | dzień miesiąca- wyswietlana jest aktualna data |
| Grubość koperty | 10mm |
| Koperta | Mosiądz / Srebrna |
| Styl | Klasyczny |
| Szerokość koperty | 40mm |
| Tarcza kolor | Niebieska |
| Typ Tarczy | Analogowa |
| Wodoszczelność | WR -ten model jest wodoszczelny zgodnie z norma DIN 8310/ISO/22810 co oznacza, że jest odporny na nieznaczne ochlapanie wodą. Należy unikac poważniejszego kontaktu z wodą. |
| Zapięcie | na sprzączkę |
| Szerokość paska/bransolety | 20mm |
Dodatkowe informacje
Gwarancja
GWARANCJA
Wszystkie oferowane produkty posiadają gwarancję producenta lub importera.
Zegarki Casio - 3 lata gwarancji
Zegarki Lorus - 2 lata gwarancji
SERWIS
Wykaz punktów serwisowych znajduje się na karcie gwarancyjnej dołączanej do produktu.
Wszystkie produkty CASIO i LORUS serwisowane są przez:
Centralny Punkt Serwisowy - Zibi Techno Sp. z o.o.
ul. Chodakowska 10
96-500 Sochaczew
tel: 46 862 01 25
mail: serwis@zibi.pl




