Pendrive Verbatim 32GB Pinstripe USB 2.0
35.00 zł
Na stanie:
0
Czas dostępności: Dostępność na telefon
Numer katalogowy: Z21473
Indeks/kod produktu: 023942490647
Waga: 0.15 kg
Producent: Verbatim
Opis produktu Pendrive Verbatim 32GB Pinstripe USB 2.0
Napędy PinStripe USB firmy Verbatim są wyposażone w chowane złącze chroniące interfejs USB, gdy nie jest on używany.
Dzięki tej metodzie użytkownik nie musi się już martwić zgubioną nasadką na złącze.
Dane techniczne:
Chromowane złącze
Ciężar produktu: 8,6 g
Wymiary produktu: 54 x 21 x 9,22 mm (D x S x W)
Dodatkowe informacje
Parametry techniczne
| Pojemność | 32 GB |
| Prędkość odczytu | 12 MB/s |
| Prędkość zapisu | 5 MB/s |
| Wersja USB | 2.0 |
| Konstrukcja | Funkcja breloka |
| Kolor | Czarny |
| Długość | 54 mm |
| Szerokość | 21 mm |
| Wysokość | 9.22 mm |
Gwarancja
Gwarancja 12 m-cy




