Zegarek męski EFB 730D 7AVUEF Casio Edifice
Na stanie:
1
Czas dostępności: Dostępny od ręki
Numer katalogowy: EFB 730D 7AVUEF
Indeks/kod produktu: 4549526382901
Waga: 0.175 kg
Producent: Casio
Opis produktu Zegarek męski EFB 730D 7AVUEF Casio Edifice
Parametry techniczne produktu Zegarek męski EFB 730D 7AVUEF Casio Edifice
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bransoleta | Srebrna / Stalowa |
| Datownik | dzień miesiąca- wyswietlana jest aktualna data |
| Dekielek zegarka | zakręcany poprawia szczelność zegarka |
| Grubość koperty | 11mm |
| Koperta | Srebrna / Stalowa |
| Neorbite | pokrycie tarczy podswietlajace delikatnie zegarek w ciemnosciach |
| Stoper | do 1h, 1/10 sek. |
| Styl | Sportowy |
| Szerokość koperty | 40mm |
| Szerokość paska | 20mm |
| Szkiełko | szafirowe-sztucznie wytworzone szklo szafirowe o bardzo wysokiej odpornosci na zarysowania |
| Tarcza kolor | Czarna / Srebrna |
| Typ mechanizmu | miyota / kwarcowy |
| Typ Tarczy | Analogowa |
| Wodoszczelność | 100m -doskonaly do plywania i nurkowania.Panstwa zegarek jest wodoszczelny do 10 barow (ISO 22810). |
| Zapięcie | Zapięcie typu H jest ogniwem bransolety z możliwością rozpinania. Po jego otwarciu wystarczy zahaczyć o poprzeczny element kolejnego ogniwka. a następnie zatrzasnąć sprzączkę. Bransoleta wraz zapięcie |
Dodatkowe informacje
Gwarancja
GWARANCJA
Wszystkie oferowane produkty posiadają gwarancję producenta lub importera.
Zegarki Casio - 3 lata gwarancji
Zegarki Lorus - 2 lata gwarancji
SERWIS
Wykaz punktów serwisowych znajduje się na karcie gwarancyjnej dołączanej do produktu.
Wszystkie produkty CASIO i LORUS serwisowane są przez:
Centralny Punkt Serwisowy - Zibi Techno Sp. z o.o.
ul. Chodakowska 10
96-500 Sochaczew
tel: 46 862 01 25
mail: serwis@zibi.pl




