Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Lego Movie Dom Emmeta/Rakieta ratunkowa 70831

280.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę
Oblicz raty

Na stanie: 1 Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Numer katalogowy: 70831

Waga: 0.35 kg

Producent: Lego

Lego Movie Dom Emmeta/Rakieta ratunkowa 70831 na stronie producenta

Recenzja Lego Movie Dom Emmeta/Rakieta ratunkowa 70831

Opis produktu Lego Movie Dom Emmeta/Rakieta ratunkowa 70831

     W zestawie pięć postaci z filmu LEGO® PRZYGODA 2™: minifigurka LEGO Emmeta, minifigurka Lucy i minifigurka Rexa Niebezpiecznika, a do tego przyjaciółka Emmeta Roślinka (do zbudowania z klocków) oraz figurka Kici Rożek jako Kici wojowniczej do zbudowania z dwoma wyrazami pyszczka do wyboru.
    Zestaw 2 w 1 zawiera wymarzony dom Emmeta, który można przebudować na rakietę ratunkową za pomocą klocków z dołączonej barykady do zbudowania oraz wieży wodnej z warsztatem.
    Dom Emmeta można otworzyć, by ułatwić zabawę w środku. Model wyposażony jest w otwierane drzwi wejściowe, strych, dach, który zdejmuje się podczas zamiany w rakietę, oraz ogród do zbudowania z płotem, beczką i kwiatami. W środku znajduje się salon z kuchnią do zbudowania, sofą, stołem, piecykiem i drapakiem dla Kici wojowniczej, a także różne akcesoria: talerz, kubek kawy, patelnia, radio, lornetka, akordeon i lampy do sterowania ruchem lotniczym.
    Rakieta ratunkowa ma dwa sprężynowe działka i ruchome silniki.W komplecie barykada do zbudowania i wieża wodna z warsztatem. Broń: kusza Lucy i harpun Kici wojowniczej.
    Akcesoria: kołczan Lucy i hełm Rexa Niebezpiecznika. Minifigurki Emmeta, Lucy i Rexa Niebezpiecznika to nowości na styczeń 2019 r.
    Ten ciekawy zestaw pozwoli odtworzyć zabawne sceny z filmu LEGO® PRZYGODA 2™.
    Wymarzony dom ma ok. 14 cm wysokości, 13 cm szerokości i 13 cm głębokości.
    Zabawkowa rakieta ma ok. 15 cm wysokości, 20 cm długości i 18 cm szerokości.
    Wieża wodna ma ok. 15 cm wysokości, 17 cm szerokości i 7 cm głębokości.
    Barykada ma ok. 3 cm wysokości, 16 cm szerokości i 6 cm głębokości.    

Tagi: lego

Dodatkowe informacje

Gwarancja

           


Dodatkowe informacje

Pokaż, że jesteś prawdziwym mistrzem konstrukcji i zbuduj zestaw LEGO® MOVIE 2™ 70831 Dom Emmeta/Rakieta ratunkowa! Ten model konstrukcyjny 2 w 1 przedstawia dom Emmeta, który można przebudować na rakietę. Dom można otworzyć, by łatwiej dostać się do szczegółowego salonu z kuchnią oraz strychu. Zdejmij dach i za pomocą klocków z wieży wodnej oraz barykady zbuduj rakietę ze sprężynowymi działkami i ruchomymi silnikami. W tym ciekawym zestawie konstrukcyjnym znajdziesz też trzy minifigurki oraz figurki Roślinki i Kici wojowniczej do zbudowania, a dołączona broń i akcesoria pomogą w odgrywaniu scen akcji z filmu LEGO PRZYGODA 2.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: