Zegarek męski AE-1700H 1AVEF Casio
Na stanie:
1
Czas dostępności: Dostępny od ręki
Numer katalogowy: AE-1700H 1AVEF
Indeks/kod produktu: 4549526408557
Waga: 0.48 kg
Producent: Casio
Opis produktu Zegarek męski AE-1700H 1AVEF Casio
Parametry techniczne produktu Zegarek męski AE-1700H 1AVEF Casio
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Format 12/24h | Ten model posiada 3 niezalezne multifunkcjonalne alarmy. Przypomina sygnalem dzwiekowym w jednym z 4 trybow: 1. alarm dzienny aktywujacy sie codziennie o tej samej porze, 2. alarm daty np.. Przypomina |
| Grubość koperty | 15mm |
| Kalendarz automatyczny | Ten model posiada 3 niezalezne multifunkcjonalne alarmy. Przypomina sygnalem dzwiekowym w jednym z 4 trybow: 1. alarm dzienny aktywujacy sie codziennie o tej samej porze, 2. alarm daty np.. Przypomina |
| Led | Dioda elektroluminescencyjna jest uzywana do oswietlenia tarczy zegarka. |
| Mute | Sygnaly przyciskow on/off.Sygnaly wydawane przez przyciski moga zostac wylaczone jezeli uzytkownik ma taka potrzebe. Oznacza to ze zegarek nie bedzie wydawal sygnalu podczas przelaczania miedzy funkcj |
| Pasek | czarny / tworzywo sztuczne |
| Stoper | do 1h, 1/10 sek. |
| Styl | Sportowy |
| Szerokość koperty | 49mm |
| Szkiełko | hesalitowe |
| Timer 1/1min. | Sygnal dzwiekowy o wybranej godzinie, pozwala zapamietac specjalne lub powtarzajace się zdarzenia. Po zakończeniu rozpoczyna kolejne odliczanie. Czas może być ustawiony z dokladnoscia do 1 minuty i do |
| Typ mechanizmu | kwarcowy |
| Typ Tarczy | Wyświetlacz cyfrowy |
| Wodoszczelność | 100m -doskonaly do plywania i nurkowania.Panstwa zegarek jest wodoszczelny do 10 barow (ISO 22810). |
| Wysokość koperty | 51.3mm |
| Zapięcie | na sprzączkę |
Dodatkowe informacje
Gwarancja
GWARANCJA
Wszystkie oferowane produkty posiadają gwarancję producenta lub importera.
Zegarki Casio - 3 lata gwarancji
Zegarki Lorus - 2 lata gwarancji
SERWIS
Wykaz punktów serwisowych znajduje się na karcie gwarancyjnej dołączanej do produktu.
Wszystkie produkty CASIO i LORUS serwisowane są przez:
Centralny Punkt Serwisowy - Zibi Techno Sp. z o.o.
ul. Chodakowska 10
96-500 Sochaczew
tel: 46 862 01 25
mail: serwis@zibi.pl




