Zegarek męski C34A-008PY Q & Q
Na stanie:
1
Czas dostępności: Dostępny od ręki
Numer katalogowy: C34A-008PY
Indeks/kod produktu: 4966006885897
Waga: 0.39 kg
Producent: Q & Q
Opis produktu Zegarek męski C34A-008PY Q & Q
Parametry techniczne produktu Zegarek męski C34A-008PY Q & Q
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grubość koperty | 8mm |
| Koperta | Różowe Złoto |
| Pasek | fiolet / skórzany |
| Styl | Klasyczny |
| Szerokość koperty | 40mm |
| Szkiełko | minerał- mocne i odporne na zarysowania szkło |
| Tarcza kolor | Biała |
| Typ mechanizmu | kwarcowy |
| Typ Tarczy | Analogowa |
| Wodoszczelność | 30m (4bar) |
| Zapięcie | na sprzączkę |
| Szerokość paska/bransolety | 18mm |
Dodatkowe informacje
Gwarancja
GWARANCJA
Wszystkie oferowane produkty posiadają gwarancję producenta lub importera.
Zegarki Casio - 3 lata gwarancji
Zegarki Lorus - 2 lata gwarancji
SERWIS
Wykaz punktów serwisowych znajduje się na karcie gwarancyjnej dołączanej do produktu.
Wszystkie produkty CASIO i LORUS serwisowane są przez:
Centralny Punkt Serwisowy - Zibi Techno Sp. z o.o.
ul. Chodakowska 10
96-500 Sochaczew
tel: 46 862 01 25
mail: serwis@zibi.pl




