Zegarek damski C11A 016PY Q&Q
Na stanie:
0
Czas dostępności: Dostępność na telefon
Numer katalogowy: C11A 016PY
Indeks/kod produktu: 4966006876710
Waga: 0.30 kg
Producent: Q & Q
Opis produktu Zegarek damski C11A 016PY Q&Q
Parametry techniczne produktu Zegarek damski C11A 016PY Q&Q
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grubość koperty | 9mm |
| Koperta | Srebrna / Stalowa |
| Pasek | skórzany-czarny |
| Styl | Klasyczny |
| Szerokość koperty | 29mm |
| Szkiełko | minerał- mocne i odporne na zarysowania szkło |
| Tarcza kolor | Fiolet |
| Typ mechanizmu | kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m (4bar) |
| Zapięcie | na sprzączkę |
Dodatkowe informacje
Gwarancja
GWARANCJA
Wszystkie oferowane produkty posiadają gwarancję producenta lub importera.
Zegarki Casio - 3 lata gwarancji
Zegarki Lorus - 2 lata gwarancji
SERWIS
Wykaz punktów serwisowych znajduje się na karcie gwarancyjnej dołączanej do produktu.
Wszystkie produkty CASIO i LORUS serwisowane są przez:
Centralny Punkt Serwisowy - Zibi Techno Sp. z o.o.
ul. Chodakowska 10
96-500 Sochaczew
tel: 46 862 01 25
mail: serwis@zibi.pl
Dodatkowe informacje
Q&Q to marka zegarków należąca do japońskiej firmy Citizen, jednego z największych producentów zegarków na świecie. Założona z myślą o stworzeniu zegarków, które łączą japońską precyzję z przystępną ceną, marka Q&Q szybko zdobyła popularność na rynku międzynarodowym. Od momentu swojego powstania, Q&Q oferuje szeroką gamę modeli – od klasycznych zegarków po sportowe i eleganckie modele, które trafiają w gusta szerokiego grona odbiorców.
Celem marki Q&Q było stworzenie zegarków, które będą zarówno dostępne cenowo, jak i charakteryzować się wysoką jakością. Dzięki tej filozofii, Q&Q stało się rozpoznawalną marką, której produkty wyróżniają się solidnością oraz różnorodnością, co sprawia, że są one doskonałym wyborem dla osób ceniących funkcjonalność i wygodę.




