Piersiówka zestaw 9szt,2 kieliszki, papierośnica - czarna 70.042
89.99 zł
Na stanie:
1
Czas dostępności: Dostępny od ręki
Numer katalogowy: 70.042
Indeks/kod produktu: 4054184049467
Waga: 0.20 kg
Producent: Addo
Opis produktu Piersiówka zestaw 9szt,2 kieliszki, papierośnica - czarna 70.042
Zestaw prezentowy składający się z piersiówki, dwóch kieliszków oraz papierośnicy (zapięcie typu blaszka).Ekoskóra kolor czarny
Parametry techniczne produktu Piersiówka zestaw 9szt,2 kieliszki, papierośnica - czarna 70.042
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
Dodatkowe informacje
Parametry techniczne
| Wysokość | 10,5 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Grubość | 2,5 cm |
| Pojemność | ok. 180 ml) |
| Waga | 120 g |
| Materiał | Metal |




