Zegarek damski BERGSON BGW8615RL 20
Na stanie:
1
Czas dostępności: Dostępny od ręki
Numer katalogowy: BGW8615RL 20
Indeks/kod produktu: 5031267051660
Waga: 0.35 kg
Producent: Bergson
Opis produktu Zegarek damski BERGSON BGW8615RL 20
Damski zegarek Bergson, model Ocean BGW8615RL20 to trwały i elegancki zegarek. Dzięki detalom w kolorze różowego złota i plecionemu paskowi z materiałów pochodzących z recyklingu, ten damski zegarek będzie szykownym dodatkiem do każdej stylizacji, idealnym na co dzień. Wodoodporność do 3 ATM gwarantuje, że zegarek jest odporny na zachlapania i lekki deszcz, dzięki czemu jest praktyczny na każdą okazję. Ten damski zegarek Bergson ma kopertę o średnicy 36 mm i jest nie tylko wspaniałym prezentem, ale także doskonałym prezentem na prezent. Niezależnie od tego, czy jest to prezent urodzinowy, czy zbliżające się święta, zegarek emanuje elegancją i stylem dzięki mechanizmowi kwarcowemu. Krótko mówiąc, jest to ponadczasowy dodatek, który uzupełnia zarówno codzienne, jak i eleganckie stylizacje. Damski zegarek naręczny Bergson można kupić w obniżonej cenie. Damski zegarek Bergson w promocji. Damski zegarek Bergson to idealne połączenie stylu i funkcjonalności. Dzięki łatwo regulowanemu paskowi zegarek oferuje najwyższy komfort noszenia. Mechanizm kwarcowy zapewnia precyzyjny pomiar czasu, a połączenie brązu i różowego złota dodaje praktycznej elegancji każdej stylizacji. Dzięki wodoodporności do 3 ATM zegarek wytrzyma lekki deszcz, jednak nie zaleca się pływania ani brania prysznica. Wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej, ten analogowy zegarek emanuje ponadczasowym urokiem. Dzięki średnicy 36 mm będzie idealnym dodatkiem do nadgarstka każdej kobiety dbającej o modę.
Parametry techniczne produktu Zegarek damski BERGSON BGW8615RL 20
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grubość koperty | 8mm |
| Koperta | Stalowa / Złota |
| Pasek | plecionka |
| Styl | Klasyczny |
| Szerokość koperty | 34mm |
| Szerokość paska | 14mm |
| Szkiełko | hesalitowe |
| Tarcza kolor | Złota |
| Typ mechanizmu | miyota / kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m (4bar) |
| Zapięcie | na sprzączkę |
Dodatkowe informacje
Gwarancja
GWARANCJA
Wszystkie oferowane produkty posiadają gwarancję producenta 24mc.




