Zegarek damski C65A-006PY Q&Q
Na stanie:
1
Czas dostępności: Dostępny od ręki
Numer katalogowy: C65A-006PY
Indeks/kod produktu: 4966006888942
Waga: 0.35 kg
Producent: Q & Q
Opis produktu Zegarek damski C65A-006PY Q&Q
Parametry techniczne produktu Zegarek damski C65A-006PY Q&Q
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bransoleta | Metal / Srebrna |
| Grubość koperty | 7mm |
| Koperta | Mosiądz / Srebrna |
| Styl | Klasyczny |
| Szerokość koperty | 32mm |
| Szkiełko | minerał- mocne i odporne na zarysowania szkło |
| Tarcza kolor | Biała |
| Typ mechanizmu | miyota / kwarcowy |
| Typ Tarczy | Analogowa |
| Wodoszczelność | WR -ten model jest wodoszczelny zgodnie z norma DIN 8310/ISO/22810 co oznacza, że jest odporny na nieznaczne ochlapanie wodą. Należy unikac poważniejszego kontaktu z wodą. |
| Zapięcie | Zatrzask |
| Szerokość paska/bransolety | 14mm |
Dodatkowe informacje
Gwarancja
GWARANCJA
Wszystkie oferowane produkty posiadają gwarancję producenta lub importera.
Zegarki Casio - 3 lata gwarancji
Zegarki Lorus - 2 lata gwarancji
SERWIS
Wykaz punktów serwisowych znajduje się na karcie gwarancyjnej dołączanej do produktu.
Wszystkie produkty CASIO i LORUS serwisowane są przez:
Centralny Punkt Serwisowy - Zibi Techno Sp. z o.o.
ul. Chodakowska 10
96-500 Sochaczew
tel: 46 862 01 25
mail: serwis@zibi.pl




