Zegarek damski C11A-005P Q&Q
Na stanie:
0
Czas dostępności: Dostępność na telefon
Numer katalogowy: C11A-005P
Indeks/kod produktu: 4966006876604
Waga: 0.35 kg
Producent: Q & Q
Opis produktu Zegarek damski C11A-005P Q&Q
Parametry techniczne produktu Zegarek damski C11A-005P Q&Q
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bransoleta | Ozdobna / Srebrna / Złota |
| Grubość koperty | 10mm |
| Koperta | Mosiądz / Srebrna |
| Styl | Klasyczny |
| Szerokość koperty | 30mm |
| Szkiełko | minerał- mocne i odporne na zarysowania szkło |
| Tarcza kolor | Biała |
| Typ mechanizmu | miyota / kwarcowy |
| Typ Tarczy | Analogowa |
| Wodoszczelność | 30m (4bar) |
| Zapięcie | G-link Jest to zapięcie wykorzystywane w zegarkach na bransolecie. Jego solidna i dobrze przemyślana konstrukcja pozwala na samodzielną regulację długości. |
Dodatkowe informacje
Gwarancja
GWARANCJA
Wszystkie oferowane produkty posiadają gwarancję producenta lub importera.
Zegarki Casio - 3 lata gwarancji
Zegarki Lorus - 2 lata gwarancji
SERWIS
Wykaz punktów serwisowych znajduje się na karcie gwarancyjnej dołączanej do produktu.
Wszystkie produkty CASIO i LORUS serwisowane są przez:
Centralny Punkt Serwisowy - Zibi Techno Sp. z o.o.
ul. Chodakowska 10
96-500 Sochaczew
tel: 46 862 01 25
mail: serwis@zibi.pl




