Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Lego Technic Planeta Ziemia i Księżyc na orbicie 42179

349.00
Dodaj do ulubionych
Oblicz raty

Na stanie: 1 Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Numer katalogowy: 42179

Indeks/kod produktu: 5702017584133

Waga: 0.45 kg

Wymiar: 37,8x26x9,5cm

Producent: Lego

Opis produktu Lego Technic Planeta Ziemia i Księżyc na orbicie 42179

     LEGO Technic Planeta Ziemia i Księżyc na orbicie 42179 Odkryj Układ Słoneczny z LEGO Technic Planeta Ziemia i Księżyc na Orbicie Podaruj ciekawskim dziesięciolatkom i starszym dzieciom niezwykłą okazję do nauki o naszym Układzie Słonecznym dzięki interaktywnemu zestawowi LEGO Technic Planeta Ziemia i Księżyc na Orbicie (42179). Ten fascynujący zestaw pomoże młodym odkrywcom zrozumieć takie pojęcia jak orbita Ziemi i Księżyca, przyciąganie ziemskie oraz wpływ obrotów na pory roku.

    Kluczowe Funkcje Zestawu Interaktywne Orbity: Obracaj korbką, aby wprawić Ziemię i Księżyc w ruch po ich orbitach, symulując rzeczywiste zjawiska astronomiczne. Edukacyjne Detale: Na modelach nadrukowane są miesiące i fazy księżyca, co pozwala obserwować zmiany położenia Ziemi, Słońca i Księżyca w ciągu roku. Realistyczne Zależności: Zobacz, jak Księżyc krąży wokół Ziemi, a Ziemia wokół Słońca, pokazując, jak te ruchy wpływają na pory roku. Idealny Prezent dla Młodych Miłośników Kosmosu Ten zestaw LEGO Technic to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonałe narzędzie edukacyjne, które wprowadza dzieci w fascynujący świat inżynierii i astronomii. To doskonały prezent dla każdego młodego entuzjasty kosmosu i nauki.

     Intuicyjna Budowa Zestawy LEGO Technic dla dzieci zawierają realistyczne detale, które w przystępny sposób wprowadzają młodych konstruktorów w świat inżynierii. Dzięki aplikacji , dzieci mogą cieszyć się intuicyjną przygodą z budowaniem, powiększać i obracać modele w 3D, zapisywać zestawy oraz śledzić swoje postępy. Specyfikacja Zestawu Wymiary: 24 cm wysokości, 33 cm długości i 18 cm szerokości.

      Instrukcje budowania 3D: Dostępne w aplikacji. Szczegóły Produktu Interaktywny model: Zainspiruj dzieci do zbudowania modelu Ziemi, Słońca i Księżyca na orbicie. Zabawka edukacyjna: Obracaj korbką, aby zobaczyć ruchy Ziemi i Księżyca. Zawiera miesiące i fazy księżyca: Pomaga zobaczyć, jak orbita Ziemi wpływa na pory roku. Kosmiczny prezent: Idealny dla dzieci w wieku od 10 lat, które interesują się kosmosem. Intuicyjne instrukcje: Aplikacja poprowadzi Ciebie i Twoje dziecko przez budowanie dzięki narzędziom, które pozwalają przybliżać i obracać model w 3D, zapisywać zestawy oraz śledzić postępy. Kosmiczny Zestaw LEGO Rozbudź ciekawość dzieci i zachęć je do nauki poprzez zabawę z zestawem LEGO Technic Planeta Ziemia i Księżyc na Orbicie (42179). To doskonałe narzędzie do zrozumienia skomplikowanych zjawisk astronomicznych w przystępny i angażujący sposób.

Parametry techniczne produktu Lego Technic Planeta Ziemia i Księżyc na orbicie 42179

ParametrWartość
Dla dzieci w wieku10+
Liczba elementów526
Tagi: lego

Dodatkowe informacje

Gwarancja

           

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: