Zegarek damski F16A-005P Q&Q
Na stanie:
1
Czas dostępności: Dostępny od ręki
Numer katalogowy: F16A-005P
Indeks/kod produktu: 4966006894622
Waga: 0.35 kg
Producent: Q & Q
Opis produktu Zegarek damski F16A-005P Q&Q
Parametry techniczne produktu Zegarek damski F16A-005P Q&Q
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bransoleta | Złota |
| Grubość koperty | 7mm |
| Koperta | Złota |
| Styl | Klasyczny |
| Szerokość koperty | 21mm |
| Szkiełko | minerał- mocne i odporne na zarysowania szkło |
| Tarcza kolor | Czarna |
| Typ mechanizmu | miyota / kwarcowy |
| Typ Tarczy | Cyrkonie |
| Wodoszczelność | 30m (4bar) |
| Zapięcie | Zapięcie typu H jest ogniwem bransolety z możliwością rozpinania. Po jego otwarciu wystarczy zahaczyć o poprzeczny element kolejnego ogniwka. a następnie zatrzasnąć sprzączkę. Bransoleta wraz zapięcie |
Dodatkowe informacje
Gwarancja
GWARANCJA
Wszystkie oferowane produkty posiadają gwarancję producenta lub importera.
Zegarki Casio - 3 lata gwarancji
Zegarki Lorus - 2 lata gwarancji
SERWIS
Wykaz punktów serwisowych znajduje się na karcie gwarancyjnej dołączanej do produktu.
Wszystkie produkty CASIO i LORUS serwisowane są przez:
Centralny Punkt Serwisowy - Zibi Techno Sp. z o.o.
ul. Chodakowska 10
96-500 Sochaczew
tel: 46 862 01 25
mail: serwis@zibi.pl




