Zegarek Casio A-158WEA 9EF Casio
Na stanie:
0
Czas dostępności: Dostępność na telefon
Numer katalogowy: A-158WEA 9EF
Indeks/kod produktu: 4971850944409
Waga: 0.48 kg
Producent: Casio
Opis produktu Zegarek Casio A-158WEA 9EF Casio
Stylowy zegarek Casio A168WG -9EF Model nawiązuje do retro modeli, które królowały w latach 80 i 90 minionego wieku. Koperta wykonana z tworzywa została połączona z lekką, stalową bransoletą z regulowanym zapięciem. Całość utrzymano w wyjątkowej kolorystyce.
Cyferblat posiada wbudowany elektroniczny wyświetlacz w negatywie. Dzięki temu zegarek wyróżnia się takimi funkcjami jak 1 godzinny stoper, alarm, automatyczny kalendarz i podświetlenie Illuminator.
Parametry techniczne produktu Zegarek Casio A-158WEA 9EF Casio
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Datownik | dzień miesiąca,dzień tygodnia |
| Format 12/24h | Ten model posiada 3 niezalezne multifunkcjonalne alarmy. Przypomina sygnalem dzwiekowym w jednym z 4 trybow: 1. alarm dzienny aktywujacy sie codziennie o tej samej porze, 2. alarm daty np.. Przypomina |
| Grubość koperty | 10mm |
| Koperta | prostokątna / Tworzywo sztuczne |
| Led | Dioda elektroluminescencyjna jest uzywana do oswietlenia tarczy zegarka. |
| Styl | Klasyczny |
| Szerokość koperty | 36mm |
| Szkiełko | minerał- mocne i odporne na zarysowania szkło |
| Typ Tarczy | Wyświetlacz cyfrowy |
| Wodoszczelność | WR -ten model jest wodoszczelny zgodnie z norma DIN 8310/ISO/22810 co oznacza, że jest odporny na nieznaczne ochlapanie wodą. Należy unikac poważniejszego kontaktu z wodą. |
| Wysokość koperty | 33mm |
| Zapięcie | Zapięcie typu H jest ogniwem bransolety z możliwością rozpinania. Po jego otwarciu wystarczy zahaczyć o poprzeczny element kolejnego ogniwka. a następnie zatrzasnąć sprzączkę. Bransoleta wraz zapięcie |
Dodatkowe informacje
Gwarancja
GWARANCJA
Wszystkie oferowane produkty posiadają gwarancję producenta lub importera.
Zegarki Casio - 3 lata gwarancji
Zegarki Lorus - 2 lata gwarancji
SERWIS
Wykaz punktów serwisowych znajduje się na karcie gwarancyjnej dołączanej do produktu.
Wszystkie produkty CASIO i LORUS serwisowane są przez:
Centralny Punkt Serwisowy - Zibi Techno Sp. z o.o.
ul. Chodakowska 10
96-500 Sochaczew
tel: 46 862 01 25
mail: serwis@zibi.pl




